Higieniści

Higienista stomatologiczny

Absolwent Niepublicznej Szkoły Biznesu w Rzeszowie na kierunku Higienista Stomatologiczny. Ukończył także Medyczne Studium Zawodowe uzyskując dyplom Ratownika Medycznego oraz Wyższą Szkołę Edukacji zdrowotnej i nauk Społecznych na kierunku pedagogicznym.

Ma już kilkunastoletnie doświadczenie pracy w gabinecie stomatologicznym z dziećmi oraz pacjentami dorosłymi. Uczestnik wielu kursów z zakresu profilaktyki stomatologicznej. Wciąż poszerza swoją wiedzę, aby w jak najlepszy sposób pomóc swoim pacjentom.

Jego pasją są góry wysokie i wspinaczka sportowa. Od kilku lat startuje w maratonach oraz zawodach triathlonowych. Prywatnie tato Kalinki.

Higienistka stomatologiczna

Absolwentka Uniwersytetu Medycznego w Lublinie na kierunku Techniki dentystyczne. Ukończyła także policealną szkołę w Rzeszowie, gdzie uzyskała tytuł dyplomowanej higienistki stomatologicznej.

W naszym gabinecie wykonuje zabiegi higienizacyjne oraz pełni rolę koordynatora zespołu Asystentek.

Stara się ciągle poszerzać swoją wiedzę i umiejętności poprzez uczestnictwo w kursach i szkoleniach dotyczących profesjonalnej higienizacji i profilaktyki stomatologicznej.

Wolny czas najchętniej spędza aktywnie: biegając i pływając, ale także czytając kryminały medyczne. Pasjonatka gór, fotografii i zdrowego odżywiania.

Higienistka Stomatologiczna

Absolwentka policealnej szkoły w Rzeszowie o kierunku Asystentka Stomatologiczna oraz Higienistka Stomatologiczna. Współpracuje z lekarzami jako asystentka oraz przyjmuje pacjentów na zabiegi higienizacyjne.

Swój zawód wykonuje z dużym zainteresowaniem. Najbardziej w swojej pracy ceni zgraną współpracę z lekarzem oraz dobro pacjenta. Uwielbia taniec oraz podróże.

Higienistka stomatologiczna

Dyplomowana higienistka stomatologiczna.

Osoba z wieloletnim doświadczeniem w pracy w kraju i za granicą.

Absolwentka Medycznego Studium w Rzeszowie na kierunku asystentka stomatologiczna oraz Niepublicznego Medycznego Studium w Będzinie  na kierunku higienistka stomatologiczna.

Uczestniczka wielu kursów. Swoją wiedzę stale poszerza i chętnie dzieli się swoim wieloletnim doświadczeniem.

Higienistka która swój zawód traktuje z ogromnym zaangażowaniem oraz z pasją.

Jej misją jest szerzenie wiedzy na temat ważnej roli działań profilaktycznych na zdrowie ogólne dzieci i dorosłych.

Fanka muzyki elektronicznej oraz alternatywnej. Uwielbia podróże kamperem i relaks na łonie natury z rodziną oraz dobrą książką historyczną.

Rejtana 20a

Rzeszów, 35-310
rejestracja@stomatologiamakara.pl

Umów wizytę

+48 17 2306470
+48 888 668 546

Godziny otwarcia

Pon - Pt 8:00-20:00

E-rejestracja

Umów wizytę online