Lekarze

Właściciel

Absolwent Białostockiego Uniwersytetu Medycznego. Specjalizuje się w zakresie implantologii , chirurgii stomatologicznej i stomatologii estetycznej. Doskonali swoje umiejętności uczestnicząc w licznych kursach dotyczących jego zainteresowań oraz w dziedzinie chirurgii pracując na Oddziale Chirurgii Szczękowo-Twarzowej i Stomatologicznej WSS w Rzeszowie. Nieustannie stawia na rozwój swoich umiejętności. Jest członkiem Polskiego Stowarzyszenia Implantologicznego, International Congres of Oral Implantology oraz DGOI (Niemieckiego Stowarzyszenia Implantologicznego). Niezwykły pasjonat swojej pracy.

Lekarz stomatolog

Absolwentka Uniwersytetu Medycznego w Lublinie.

W naszym gabinecie zajmuje się głównie leczeniem zachowawczym oraz endodoncją. Wiedzę z tych dziedzin systematycznie pogłębia uczestnicząc w wielu konferencjach i kursach.

W procesie tworzenia pięknych i zdrowych uśmiechów, jako priorytet stawia sobie komfortowe poczucie pacjentów, zawsze dbając o ciepłą i przyjazną atmosferę.

W wolnych chwilach pasjonatka długich spacerów i wycieczek. Ogromną przyjemność sprawiają jej również spokojne wieczory spędzone na czytaniu książek i praktyce jogi :)

Lekarz stomatolog

Absolwentka Uniwersytetu Medycznego w Łodzi, ukończyła staż podyplomowy w Wojewódzkim Zespole Specjalistycznym w Rzeszowie. 

W praktyce lekarskiej stawia na rozwój i pogłębianie wiedzy. Wykazuje szczególne zainteresowanie stomatologią zachowawczą, endodoncją oraz stomatologią dziecięcą.  Jest otwarta, komunikatywna, a komfort oraz satysfakcję pacjentów stawia zawsze na pierwszym miejscu.

W wolnych chwilach najchętniej spędza czas z najbliższymi. Pasjonuje się podróżami i gotowaniem, z powodzeniem prowadzi kulinarne konto na Instagramie. Miłośniczka psów. :) 

Lekarz stomatolog

Absolwentka Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego(2010r.) Staż odbyła w Gdyni, następnie doskonaliła swoje umiejętności i kwalifikacje zawodowe w prywatnym gabinecie stomatologicznym w Rzeszowie.

Dokładność jest jej priorytetem w stomatologii. Aktualizuje swoją wiedzę na szkoleniach i konferencjach. Zajmuje się przede wszystkim stomatologią zachowawczą i dziecięcą. Wielką satysfakcję sprawia jej leczenie dzieci, które zawsze słucha i szanuje, dzięki czemu zdobywa ich zaufanie. Dzieci szczególnie lękliwe leczy z pomocą gazu rozweselającego, co zapewnia sukces wizyty i uśmiech dziecka, które chętnie wróci na leczenie.

Lekarz stomatolog

Ukończyła kierunek lekarsko-dentystyczny na Uniwersytecie Medycznym w Łodzi. Na co dzień zajmuje się głównie stomatologią zachowawczą, endodoncją oraz leczeniem najmłodszych pacjentów.

W pracy zawodowej kieruje się dobrem pacjenta, bezbolesnym leczeniem w profesjonalnej i zarazem przyjemnej atmosferze. Pasjonują ją nowoczesne i minimalnie inwazyjne rozwiązania w stomatologii.

Poza pracą miłośniczka dalekich podróży oraz zwierząt.  

Lekarz stomatolog

Ukończyła wydział lekarsko- dentystyczny Uniwersytetu Medycznego w Lublinie. Kontynuuje tradycje rodzinne. Na co dzień zajmuje się głównie stomatologią zachowawczą oraz endodoncją. Z powodzeniem leczy również najmłodszych pacjentów.

W pracy jest bardzo delikatna i dba o komfort pacjenta.
Stale podnosi swoje kwalifikacje poprzez udział w licznych szkoleniach i konferencjach. W wolnych chwilach lubi podróżować, czytać książki i spędzać czas z najbliższymi.

Specjalista Ortodonta

Absolwentka Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. Podczas stażu podyplomowego pracowała w Wojewódzkim Zespole Specjalistycznym w Rzeszowie. Zdając Lekarsko-Dentystyczny Egzamin Państwowy uzyskała najwyższy wynik w województwie oraz 9 w kraju. Ukończyła czteroletnie szkolenie specjalizacyjne z ortodoncji w Stomatologicznym Centrum Klinicznym Uniwersytetu Medycznego w Lublinie, podczas którego zdobywała doświadczenie w leczeniu dzieci i dorosłych oraz prowadziła zajęcia dydaktyczne ze studentami ostatnich lat stomatologii. W 2017 r. zdała Państwowy Egzamin Specjalizacyjny uzyskując tytuł specjalisty w dziedzinie ortodoncji. Współautorka artykułów w czasopismach ortodontycznych. Od kilku lat jest członkiem Polskiego Towarzystwa Ortodontycznego i Europejskiego Towarzystwa Ortodontycznego. Regularnie uczestniczy w konferencjach i szkoleniach ortodontycznych poszerzając swoją wiedzę. W pracy perfekcjonistka. Prywatnie szczęśliwa żona i mama Wiktorka :)

Lekarz stomatolog

Ukończyła Śląski Uniwersytet Medyczny w Katowicach z oddziałem Lekarsko-Dentystycznym w Zabrzu oraz Chemię środków bioaktywnych i kosmetyków na UMCS w Lublinie. Staż podyplomowy odbyła w Wojewódzkim Zespole Specjalistycznym w Rzeszowie.

W wolnych chwilach jest wolontariuszką w Centrum Wsparcia Kryzysowego Dzieci i Młodzieży w Zabrzu oraz w Klinicznym Szpitalu Wojewódzkim w Rzeszowie na oddziale Chirurgii Szczękowo-Twarzowej. Ciągle doskonali swoje umiejętności w zakresie stomatologii zachowawczej z endodoncją, protetyki i chirurgii uczestnicząc w kursach i szkoleniach. Jest ambitna, pracowita i zawsze dąży do wyznaczonych celów, jej pasją jest śpiew.

Lekarz stomatolog

Absolwent Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego. Pracę rozpoczynał w gabinetach w Szczecinie. W swoim zawodowym rozwoju szczególny nacisk kładzie na endodoncję, stomatologię odtwórczą, minimalnie inwazyjną oraz estetyczną. Jest absolwentem Currliculum Endodontycznego, którego pomogło mu wyspecjalizować się w wykonywaniu nawet najtrudniejszych przypadków leczenia kanałowego.

Jest także świetnie wykwalifikowany w usuwaniu pozostawionych w zębach narzędzi - ratowanie najcięższych przypadków daje mu wielką satysfakcję :)

Uczestniczy w licznych konferencjach i kursach praktycznych. Praca mu daje ogromną satysfakcję, wywołując uśmiech, którym zaraża innych. W wolnych chwilach puszcza latawce, a gdyby nie został stomatologiem byłby piłkarzem FC Barcelony.

Lekarz stomatolog

Pasjonatka stomatologii, podróży, żeglarstwa i muzyki przy strunach gitary. Ukończyła liceum Lord Wandsworth w Anglii, jest Absolwentką Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie.

Swoje zamiłowania stomatologiczne, zwłaszcza zagadnienia z zakresu protetyki, stomatologii estetycznej, endodoncji doskonali na kursach i konferencjach zarówno w Polsce jak i za granicą. Jest otwartą, uśmiechniętą osobą dzięki czemu w gabinecie zawsze panuje przyjazna atmosfera.

Rejtana 20a

Rzeszów, 35-310
rejestracja@stomatologiamakara.pl

Umów wizytę

+48 17 2306470
+48 888 668 546

Godziny otwarcia

Pon - Pt 8:00-20:00

E-rejestracja

Umów wizytę online