Medycyna estetyczna

Poczuj się naturalnie piękna i skorzystaj z naszych skutecznych i bezpiecznych zabiegów wykonywanych Laserem Fotona LightWalker

 

 

 

 

 

Laseroterapia znajduje swoje wykorzystanie w każdej dziecinie medycyny- w tym także w medycynie estetyczne. Dzięki nowoczesnym sprzętom takim jak Laser Fotona LightWalker i doświadczeniu naszych lekarzy możesz poprawić estetykę twarzy bez użycia skalpela i cieszyć się efektami zabiegów upiększających i odmładzających.

Nasza oferta zabiegów obejmuje m. in.

Biostymulacja laserowa

Szybkie gojenie i powrót do normalnej aktywności i sprawności fizycznej po wykonanym zabiegu to dla Ciebie priorytet? Jeśli tak, fotobiostymulacja jest właśnie dla Ciebie 😊

To zabieg, który polega na naświetlaniu miejsc zmienionych chorobowo laserem. Zabieg jest całkowicie bezbolesny, a przy tym świetnie uzupełnia i wspomaga leczenie.

Leczenie chrapania

Uciążliwości chrapania nikomu tłumaczyć nie trzeba 😊 Czy wiesz jednak, że chrapanie negatywnie oddziałuje na kondycję organizmu i nasz komfort psychiczny? Problem chrapania i związane z nim bezdechy senne wzmagają się z wiekiem, więc jeśli masz z tym problem nie zwlekaj tylko działaj 😊.

Wykorzystanie lasera FOTONA w zabiegu NightLase to pierwsza metoda, która daje szansę na bezoperacyjny, bezpieczny i najmniej inwazyjny powrót do zdrowego snu.

Zabieg Trwa około 20 minut i przeprowadzany jest w kilku seriach. Pierwsze efekty terapii są widoczne po około 4-6 tygodniach.

Leczenie nadwrażliwości

Wrażliwość na ciepło lub zimno to coraz częstszy problem pacjentów. Powodem tych dolegliwości jest odsłonięcie kanalików zębinowych co objawia się dyskomfortem i bólem, potocznie nazywanym nadwrażliwością zębów.

Mamy na to skuteczny i szybki sposób- przy użyciu lasera podczas jednego zabiegu precyzyjnie zamykamy kanalik zębinowy, pozbywając się drażniącego bólu związanego z nadwrażliwością.

Leczenie opryszczki

Każdy kto choć raz się mierzył z opryszczką wie jak uciążliwy jest to problem, zarówno pod kątem estetycznym jak i bólowym. Jeśli problem jest Ci znany, nie będzie Ci on już spędzał snu z powiek. Jak tylko opryszczka da swoje pierwsze znaki zapraszamy na zabieg leczenia jej laserem, który znacznie przyspieszy jej gojenie i uratuje niejeden imprezowy look.

Podczas trwającego dosłownie kilka minut zabiegu lekarz naświetla opryszczkę laserem co blokuje jej rozwój lub znacząco przyspiesza gojenie, jeśli już się pojawiła. Zabieg powtarzany jest w zależności od stopnia rozwoju opryszczki.

Endolifting

Jest to jedyny na świecie zabieg przeciwstarzeniowy, wykonywany wewnątrz jamy ustnej i opatentowany przez firmę Fotona.

Endolfiting stanowi doskonałą alternatywę dla chirurgicznych zabiegów z zakresu medycyny estetycznej i nie wymaga rekonwalescencji. Zwiększa napięcie i elastyczność policzków, wygładza bruzdy nosowo-wargowe, zmarszczki wokół ust i linie marionetki, a efekt wypełnienia bruzd widoczny jest już po pierwszym zabiegu.

Dodatkowo zabieg ten można wykonywać przez cały rok.

Sam zabieg trwa 40 min i powtarzany jest 2-3 razy w odstępach 5-8 tygodni.

fotoodmładzanie

Laserowe fotoodmładzanie polecane jest osobom, które widzą pierwsze oznaki starzenia, takie jak przebarwienia, rozszerzone naczynka, widoczne pory i nierówności naskórka na przykład po przebytym trądziku.

Podobnie jak endolifting zabieg ten nie wymaga regeneracji.

Niecierpliwi muszą wziąć pod uwagę, że efekty ujędrnienia nie pojawiają się natychmiast, ponieważ odbudowa kolagenu jest procesem długotrwałym i trwa nawet 6-12 miesięcy. Po zabiegu szybko widać natomiast wyrównanie się kolorytu skóry oraz likwidację rozszerzonych naczynek. Czas trwania całego zabiegu trwa średnio około 1 godziny.

Zabieg można wykonywać 3-6 razy w odstępach 4-5 tygodniowych, omijając porę wakacyjną, kiedy jesteśmy wystawieni na promienie słoneczne 😊

Peeling laserowy

Jest to bezinwazyjna metoda przebudowy kolagenu w strukturach skóry. W trakcie zabiegu złuszczamy naskórek i odkrywamy zdrowe warstwy skóry. Efektem jest gładsza, napięta i rozjaśniona skóra. Głębokość peelingu jest indywidualnie dobrana do problemu skóry. Zabieg trwa ok 40 minut i jest wykonywany z zastosowaniem zewnętrznego systemu chłodzenia, które niweluje dyskomfort.

Zabieg można powtarzać co 3 miesiące, omijając porę wakacyjną, kiedy jesteśmy wystawieni na promienie słoneczne 😊

smooth eye

Zabieg laserowego liftingu okolic oka jest doskonałym rozwiązaniem dla osób borykających się ze zmarszczkami i zwiotczałą skórą wokół oczu.

To odpowiedź na potrzeby osób, które chciałyby pozbyć się opadającej powieki, zniwelować worki pod oczami i odmłodzić okolicę oka bez interwencji chirurga. Zabieg laserowego liftingu powiek Fotona Smooth Eye nie pozostawia widocznych śladów na skórze, poza opcjonalnym kilkudniowym obrzękiem. Od razu po wyjściu z gabinetu można wrócić do codziennych czynności i w krótkim czasie cieszyć się jego efektami.

Usuwanie przebarwień
Zabieg eliminujący przebarwienia i plamy skórne oraz podskórne. Metoda ta umożliwia szybkie, precyzyjne, a także bezpieczne i skuteczne usuwanie przebarwień również z dużych powierzchni skóry. Skóra w miejscu leczenia jest zaczerwieniona. Uczucie to zazwyczaj mija po 3 dniach od zabiegu. Złuszczanie i gojenie się trwa kilka dni. Po zabiegu przebarwienie zazwyczaj najpierw ciemnieje, ale po około 2 tygodniach blednie lub znika. Pełen efekt zabiegu można zaobserwować po 2-3 miesiącach od skończonej serii. Zabieg powtarza się w razie potrzeby po 2 miesiącach
Zamykanie naczynek

Drobne znamiona naczyniowe i popękane naczynka  to częsty problem

Laserowa metoda zamykania popękanych naczynek polega na naświetleniu zmiany i jest skuteczna oraz bezpieczna. Bezpośrednio po zabiegu mogą wystąpić zaczerwienienia lub strupki, dlatego warto wziąć pod uwagę kilka dni na gojenie. Po wygojeniu na twarzy nie ma żadnych śladów po naświetlaniu.

W zależności od ilości naczynek i ich umiejscowienia zabieg trzeba powtórzyć 3-4 razy, a czas trwania zabiegu to 15 do 45 min.

Podcięcie wędzidełka

Laserowe podcięcie wędzidełka jest alternatywą do tradycyjnego zabiegu z zastosowaniem skalpela. Jest to krótka i całkowicie bezbolesna procedura przeprowadzana przez lekarza w znieczuleniu miejscowym. Ponadto po takim zabiegu nie trzeba zakładać szwów. Blizna jest minimalna i niewidoczna. Dodatkowo laseroterapia ma działanie przeciwbakteryjne i przeciwzapalne. Pozytywne rezultaty są widoczne w bardzo krótkim czasie.

Leczenie trądziku

Leczenie trądziku laserem stanowi doskonalą alternatywę dla obciążających organizm pacjenta kuracji farmakologicznych. Laser FOTONA przynosi szybkie i satysfakcjonujące rezultaty-oczyszczoną skórę, redukcję wydzielania sebum i wyleczone zmiany trądzikowe. Wiązki laserowe docierają do bakterii wchłaniaj wydzielane przez nie związki, a w konsekwencji niszczą drobnoustroje. Laser oddziałuje bezpośrednio na gruczoły łojowe niszcząc ich fragmenty, co prowadzi do pożądanej przebudowy ich struktur.

Zaleca się wykonanie 3 – 6 zabiegów laserowych co 7 dni.

Nasi eksperci od medycyny estetycznej

Rejtana 20a

Rzeszów, 35-310
rejestracja@stomatologiamakara.pl

Umów wizytę

+48 17 2306470
+48 888 668 546

Godziny otwarcia

Pon - Pt 8:00-20:00

E-rejestracja

Umów wizytę online