Asysta

Asysta stomatologiczna

Ukończyła medyczną szkołe policealną w Rzeszowie na kierunku asystentka stomatologiczna. Asystuje przy zabiegach chirurgicznych, implantologicznych i protetycznych. Najbardziej w swojej pracy lubi wyzwania z zakresu chirurgii. Czas wolny spędza na różnego rodzaju aktywnościach fizycznych, a także na pogłębianiu wiedzy z zakresu dietetyki, która również jak stomatologia jest jej pasja. Kocha zwierzęta i podróże. Praca na stanowisku asystentki stomatologicznej daje jej dużo radości i satysfakcji.

Asysta stomatologiczna

Absolwentka Medycznej Szkoły Policealnej w Rzeszowie na kierunku higienistka stomatologiczna. Jest osobą towarzyską i otwartą na ludzi, dużą przyjemność sprawia jej praca z najmłodszymi pacjentami. Swój zawód wykonuje z zaangażowaniem i satysfakcją. W pracy ceni sobie zgrany zespół, dobro pacjentów oraz możliwość ciągłego rozwoju.

Asysta stomatologiczna

Absolwentka medycznej szkoły policealnej w Rzeszowie na kierunku asystentka stomatologiczna.

W pracy ceni sobie wspólne zgranie z lekarzem oraz dobro pacjentów. Asystowanie przy zabiegach endodoncyjnych oraz ortodoncyjnych sprawia jej satysfakcję.

Po pracy lubi spędzać czas na czytaniu książek z gatunku proza psychologiczna i kryminał oraz jeździe na rolkach.

Asysta stomatologiczna

Absolwentka medycznej szkoły policealnej w Rzeszowie na kierunku Asystentka Stomatologiczna. W pracy ceni sobie zgrany zespół i dobro pacjenta, a także możliwość ciągłego rozwoju i poszerzania swojej wiedzy. Dużo przyjemności sprawia jej asystowanie przy zabiegach z dziedziny chirurgii. Swoją pracę wykonuję z wielkim zainteresowaniem i zaangażowaniem. W każdą wolną chwilę lubi oglądać filmy kryminalne oraz spędzać czas z rodziną i przyjaciółmi.

Asysta stomatologiczna

Absolwentka medycznej szkoły policealnej w Rzeszowie na kierunku asystentka stomatologiczna. Swoją pracę wykonuje z dużym zaangażowaniem. W pracy ceni sobie zgrany zespół, dobro pacjentów oraz możliwość ciągłego rozwoju.

Asysta stomatologiczna

Ukończyła medyczną szkołę policealną w Rzeszowie o kierunkach Asystentka Stomatologiczna i Sekretarka Medyczna. Praktykę w zawodzie rozpoczęła w trakcie nauki, a następnie kontynuowała ją w gabinecie stomatologicznym.

Swój zawód wykonuje z dużym zaangażowaniem i zainteresowaniem. W swojej pracy najbardziej zabiega o satysfakcję pacjenta, a także o zgraną współpracę z lekarzem. Interesuje się fotografią oraz muzyką, która jest jej wielką pasją.

Asysta stomatologiczna

Absolwentka Wyższej Szkoły Prawa i Administracji o specjalności Administracja Publiczna. W swojej pracy ceni kontakt z ludźmi oraz zadowolenie pacjenta.

Do życia podchodzi z uśmiechem na twarzy oraz dużym optymizmem. W wolnej chwili relaksuje się przy dobrym filmie i na spotkaniach z przyjaciółmi. Zwolenniczka zdrowego stylu życia.

Rejtana 20a

Rzeszów, 35-310
rejestracja@stomatologiamakara.pl

Umów wizytę

+48 17 2306470
+48 888 668 546

Godziny otwarcia

Pon - Pt 8:00-20:00

E-rejestracja

Umów wizytę online