Asysta

Asysta stomatologiczna

Ukończyła medyczną szkołę policealną w Rzeszowie na kierunku asystentka stomatologiczna. Asystuje przy zabiegach ortodontycznych i stomatologii zachowawczej. Najbardziej satysfakcjonuje ją asystowanie przy zabiegach chirurgicznych. W pracy ceni sobie miłą atmosferę, zgrany zespół i wzajemny szacunek. Praca daje jej wiele satysfakcji i wykonuje ją z dużym zaangażowaniem. Jest osobą pomocną, życzliwą i otwartą.

Wolne chwile lubi spędzać na wycieczkach rowerowych, spacerach i spotkaniach w gronie znajomych. Lubi podróżować, słuchać dobrej muzyki i chętnie sięga po dobrą książkę (ulubiony gatunek to thriller medyczny). Miłośniczka zdrowego i kolorowego jedzenia. Odpręża się gotując… najlepiej dla innych. Fanka gorącego lata, truskawek i wielu odcieni czarnego 😉 Prywatnie mama 9-latka, dzięki któremu każdy dzień to niezapomniane wyzwania i dużo radości.

Asysta stomatologiczna

Jest absolwentką szkoły policealnej w Rzeszowie o profilu higienistki stomatologicznej. W pracy na pierwszym miejscu stawia na miłą i przyjazną atmosferę oraz dobro pacjenta. Wolne chwile najchętniej spędza na świeżym powietrzu lub czytając książki.

Asysta stomatologiczna

Absolwentka medycznej szkoły policealnej w Rzeszowie na kierunku Asystentka Stomatologiczna. W pracy ceni sobie zgrany zespół i dobro pacjenta, a także możliwość ciągłego rozwoju i poszerzania swojej wiedzy. Dużo przyjemności sprawia jej asystowanie przy zabiegach z dziedziny chirurgii. Swoją pracę wykonuję z wielkim zainteresowaniem i zaangażowaniem. W każdą wolną chwilę lubi oglądać filmy kryminalne oraz spędzać czas z rodziną i przyjaciółmi.

Asysta stomatologiczna

Absolwentka medycznej szkoły policealnej w Rzeszowie na kierunku asystentka stomatologiczna. Swoją pracę wykonuje z dużym zaangażowaniem. W pracy ceni sobie zgrany zespół, dobro pacjentów oraz możliwość ciągłego rozwoju.

Radiolog / Asysta

Absolwentka Elektoradiologii na Uniwersytecie Rzeszowskim oraz kierunku asystentka stomatologiczna w jednej z rzeszowskich szkół policealnych. Do naszego zespołu dołączyła w 2018 roku.Swoją pracę wykonuje sumiennie i z jak największą precyzją, zawsze mając na uwadze dobro pacjentów jak i współpracowników. Pomaganie innym daje jej dużą satysfakcję i zadowolenie. Wolny czas lubi spędzać na lekturze kryminałów, jeździe na rowerze, zimą na nartach, długich spacerach oraz gotowaniu.

Asysta stomatologiczna

Ukończyła medyczną szkołę policealną w Rzeszowie o kierunkach Asystentka Stomatologiczna i Sekretarka Medyczna. Praktykę w zawodzie rozpoczęła w trakcie nauki, a następnie kontynuowała ją w gabinecie stomatologicznym.

Swój zawód wykonuje z dużym zaangażowaniem i zainteresowaniem. W swojej pracy najbardziej zabiega o satysfakcję pacjenta, a także o zgraną współpracę z lekarzem. Interesuje się fotografią oraz muzyką, która jest jej wielką pasją.

Asysta stomatologiczna

Absolwentka Wyższej Szkoły Prawa i Administracji o specjalności Administracja Publiczna. W swojej pracy ceni kontakt z ludźmi oraz zadowolenie pacjenta.

Do życia podchodzi z uśmiechem na twarzy oraz dużym optymizmem. W wolnej chwili relaksuje się przy dobrym filmie i na spotkaniach z przyjaciółmi. Zwolenniczka zdrowego stylu życia.

Rejtana 20a

Rzeszów, 35-310
rejestracja@stomatologiamakara.pl

Umów wizytę

+48 17 2306470
+48 888 668 546

Godziny otwarcia

Pon - Pt 8:00-20:00

E-rejestracja

Umów wizytę online