Dzieci

Dlaczego warto leczyć dzieci w naszym gabinecie

W naszym gabinecie leczymy dzieci w każdym wieku, które zawsze znajdują się pod troskliwą opieką naszego personelu. Przyzwyczajamy dzieci do wizyt u dentysty budując pozywtyne wpsomnienia związane z wizytą. Zapewniamy kącik dla dzieci z mnóstwem kolorowanek i zabawek. Poza tym w naszym gabinecie dziecko może obejrzeć swoją ulubioną bajkę zarówno przed wizytą (w poczekalni) jak i w trakcie leczenia na telewizorze w suficie.

Ponadto:

  • posiadamy komputerowe znieczulenie The Wand, a także leczymy przy użyciu podtlenku azotu (tzw. Gaz rozweselający dzięki któremu zmniejsza się strach u dzieci oraz niepokój)
  • stosujemy znieczulające żele stomatologiczne o różnych smakach i kolorowe wypełnienia zębów mlecznych, których kolor dziecko może samo wybrać.
  • rodzic oraz dziecko otrzymują przed wizytą maila z najważniejszymi informacjami na temat wizyty - rodzic wie jak się do niej przygotować, a dziecko czuje się docenione przez lekarza
  • oferujemy bezpłatne przeglądy stomatologiczne oraz bezpłatną "Naukę prawidłowej higieny jamy ustnej" zarówno dla dzieci jak i rodziców
  • organizujemy "Wizyty adaptacyjne" dla Waszej pociechy (w tym także online)
  • na zakończenie wizyty każde dziecko dostaje drobny prezent oraz odznaczenie dzielnego pacjenta.

Rejtana 20a

Rzeszów, 35-310
rejestracja@stomatologiamakara.pl

Umów wizytę

+48 17 2306470
+48 888 668 546

Godziny otwarcia

Pon - Pt 8:00-20:00

E-rejestracja

Umów wizytę online