Rejestracja

Rejestracja

Studentka psychologii oraz uczennica szkoły zawodowej na kierunku rejestratorka medyczna. W życiu wychodzi z założenia by traktować innych ludzi tak jak sama chciałaby być traktowana. Kontakt z innymi jest dla niej przyjemnością, lubi pomagać- poza pracą jest również wolontariuszką. Wolny czas poświęca na rozwój osobisty i swoje pasje- trenuje Brazylisjkie Jiu-Jitsu, kocha muzykę, grę na gitarze, literaturę psychologiczną oraz gotowanie. Docenia każdy dzień życia, co jak sama mówi- sprawia, że jest szczęśliwa i chętnie dzieli się tym szczęściem z innymi.

Rejestracja

Absolwentka Technikum Hotelarskiego a później jednej ze szkół kosmetycznych w Rzeszowie.
W swojej pracy ceni kontakt z ludźmi oraz zadowolenie pacjenta

Kierownik Operacyjny

Absolwentka Politechniki Rzeszowskiej na wydziale Zarządzanie i Marketing, Specjalność: Prawo i Administracja.

Na co dzień nadzoruje Rejestrację gabinetu i stoi na straży jakości obsługi, aby zawsze była na jak najwyższym poziomie. Od 2018 r. także jako Inspektor Ochrony Danych .

W pracy stawia na profesjonalizm i szczerość. Zawsze uśmiechnięta i pełna pozytywnej energii.

Wierzy, że największe bogactwa tkwią w ludziach. Praca jest jej pasją, a robienie tego co kocha traktuje jako ciekawe wyzwanie, satysfakcję i poczucie sensu.

Pasjonatka zagadnień psychologii społecznej. W wolnych chwilach, ceni sobie dobry film i czas spędzony z najbliższymi.

Asysta stomatologiczna

Ukończyła medyczną szkołę policealną w Rzeszowie o kierunkach Asystentka Stomatologiczna i Sekretarka Medyczna. Praktykę w zawodzie rozpoczęła w trakcie nauki, a następnie kontynuowała ją w gabinecie stomatologicznym.

Swój zawód wykonuje z dużym zaangażowaniem i zainteresowaniem. W swojej pracy najbardziej zabiega o satysfakcję pacjenta, a także o zgraną współpracę z lekarzem. Interesuje się fotografią oraz muzyką, która jest jej wielką pasją.

Rejtana 20a

Rzeszów, 35-310

Umów wizytę

+48 172306470

Godziny otwarcia

Pon - Pt 8:00-20:00

E-rejestracja

Umów wizytę online