Rejestracja

Rejestracja

Absolwentka szkoły zawodowej na kierunku rejestratorka medyczna. W życiu wychodzi z założenia by traktować innych ludzi tak jak sama chciałaby być traktowana. Kontakt z innymi jest dla niej przyjemnością, lubi pomagać- poza pracą jest również wolontariuszką. Wolny czas poświęca na rozwój osobisty i swoje pasje- trenuje Brazylisjkie Jiu-Jitsu, kocha muzykę, grę na gitarze, literaturę psychologiczną oraz gotowanie. Docenia każdy dzień życia, co jak sama mówi- sprawia, że jest szczęśliwa i chętnie dzieli się tym szczęściem z innymi.

Radiolog / Rejestracja

Absolwentka Elektoradiologii na Uniwersytecie Rzeszowskim oraz kierunku asystentka stomatologiczna w jednej z rzeszowskich szkół policealnych. Do naszego zespołu dołączyła w 2018 roku.Swoją pracę wykonuje sumiennie i z jak największą precyzją, zawsze mając na uwadze dobro pacjentów jak i współpracowników. Pomaganie innym daje jej dużą satysfakcję i zadowolenie. Wolny czas lubi spędzać na lekturze kryminałów, jeździe na rowerze, zimą na nartach, długich spacerach oraz gotowaniu.

Rejestracja

Absolwentka Technikum Hotelarskiego a później jednej ze szkół kosmetycznych w Rzeszowie.
W swojej pracy ceni kontakt z ludźmi oraz zadowolenie pacjenta

Kierownik Operacyjny

Absolwentka Politechniki Rzeszowskiej na wydziale Zarządzanie i Marketing, Specjalność: Prawo i Administracja.

Na co dzień nadzoruje Rejestrację gabinetu i stoi na straży jakości obsługi, aby zawsze była na jak najwyższym poziomie. Od 2018 r. także jako Inspektor Ochrony Danych .

W pracy stawia na profesjonalizm i szczerość. Zawsze uśmiechnięta i pełna pozytywnej energii.

Wierzy, że największe bogactwa tkwią w ludziach. Praca jest jej pasją, a robienie tego co kocha traktuje jako ciekawe wyzwanie, satysfakcję i poczucie sensu.

Pasjonatka zagadnień psychologii społecznej. W wolnych chwilach, ceni sobie dobry film i czas spędzony z najbliższymi.

Rejtana 20a

Rzeszów, 35-310
rejestracja@stomatologiamakara.pl

Umów wizytę

+48 17 2306470
+48 888 668 546

Godziny otwarcia

Pon - Pt 8:00-20:00

E-rejestracja

Umów wizytę online