Ortodoncja – Przed i po

PRZYPADEK 1

Pacjent zgłosil się do Naszego gabinetu aby poprawić swój uśmiech. Zastosowano leczenie dwuetapowe – w pierwszym odsłonięto chirurgicznie zatrzymany ząb i sprowadzono go na podniebienie. Leczenie chirurgiczne przeprowdził dr Aleksander Makara. Następnie leczenie ortodontyczne zaplanowała dr Ewa Puchalska wykorzystując aparat pomocniczy (łuk podniebienny) oraz aparaty stałe.

PRZYPADEK 2

Pacjent zgłosił się z niemal całkowitym brakiem miejsca dla górnych kłów. Leczenie zostało przeprowadzone aparatem stałym górnym i dolnym z usunięciem dwóch górnych czwórek.

PRZYPADEK 3

Pacjent zgłosił się do Naszego gabinetu z wadą zgryzu krzyżowego oraz zwężoną szczęką. Leczenie zostało przeprowadzone górnym aparatem zdejmowanym.

PRZYPADEK 4

Pacjent zgłosił się do Naszego gabinetu z bardzo nasilonym stłoczeniem zębów, zwężeniem łuków zębowych oraz niedorozwojem żuchwy. Leczenie kompromisowe – pacjent nie zgodził się na operacyjne wysunięcie żuchwy , jednak uzyskano dużą poprawę estetyki uśmiechu. Zostały zastosowane aparaty stałe górny i dolny + usunięcie dolnej prawej dwójki.

PRZYPADEK 5

Pacjent zgłosił się do Naszego gabinetu z wadą dotylną , zwężeniem łuków zębowych oraz stłoczeniami. Leczenie zostało przeprowadzone aparatami stałymi górnym i dolnym oraz usunięciem czterech zębów przedtrzonowych.

PRZYPADEK 6

Pacjent zgłosił się do gabinetu w celu poprawy estetyki zębów. Zostało zastosowane leczenie aparatem stałym dolnym i górnym , z zastosowaniem mikroimplantów ortodontycznych.  Po zakończeniu leczenia ortodontycznego zostało zaplanowane leczenie protetyczne w celu uzupełnienia brakujących zębów.

Rejtana 20a

Rzeszów, 35-310
rejestracja@stomatologiamakara.pl

Umów wizytę

+48 17 2306470
+48 888 668 546

Godziny otwarcia

Pon - Pt 8:00-20:00

E-rejestracja

Umów wizytę online