The Team

Lekarz dentysta

Absolwentka Uniwersytetu Medycznego w Lublinie. Specjalizuje się w stomatologii zachowawczej i endodoncji mikroskopowej. Wykonuje również zabiegi z zakresu protetyki i chirurgii stomatologicznej. Systematycznie poszerza swoją wiedzę uczestnicząc w licznych kursach i szkoleniach stomatologicznych. W swojej pracy kieruje się dobrem i komfortem pacjenta. Cechuje ja zaangażowanie, staranność  oraz empatia. W wolnych chwilach czyta książki, podróżuje i spędza czas z najbliższymi.

Lekarz Stomatolog

Absolwent Pomorskiego Uniwersytetu medycznego, początki swojej pracy rozpoczynał w rodzinnym Szczecinie. Od samego początku, jeszcze podczas studiów zafascynowany chirurgią stomatologiczną oraz endodoncją.

W swojej pracy ceni precyzję oraz brak pośpiechu. Do większości zabiegów stosuje mikroskop, który jest nieodłącznym elementem leczenia endodontycznego oraz precyzyjnej stomatologii zachowawczej.

Stale podnosi swoje kompetencje uczestnicząc w szkoleniach i kursach u najlepszych praktyków w kraju. W swojej codziennej praktyce podchodzi do leczenia pacjentów kompleksowo, skupiając się nie tylko na uzyskaniu pięknego uśmiechu, ale również na prawidłowej funkcji układu narządu żucia.Pasjonat EBD, czyli stomatologii opartej na dowodach.

W Naszym gabinecie zajmuje się głównie endodoncją, chirurgią stomatologiczną oraz stomatologią odtwórczą.

Prywatnie uwielbia podróże, dobre jedzenie, a w wolnych chwilach biega i planuje dalszy rozwój.

Asysta stomatologiczna

Ukończyła medyczną szkołę policealną w Rzeszowie na kierunku asystentka stomatologiczna. Asystuje przy zabiegach ortodontycznych i stomatologii zachowawczej. Najbardziej satysfakcjonuje ją asystowanie przy zabiegach chirurgicznych. W pracy ceni sobie miłą atmosferę, zgrany zespół i wzajemny szacunek. Praca daje jej wiele satysfakcji i wykonuje ją z dużym zaangażowaniem. Jest osobą pomocną, życzliwą i otwartą.

Wolne chwile lubi spędzać na wycieczkach rowerowych, spacerach i spotkaniach w gronie znajomych. Lubi podróżować, słuchać dobrej muzyki i chętnie sięga po dobrą książkę (ulubiony gatunek to thriller medyczny). Miłośniczka zdrowego i kolorowego jedzenia. Odpręża się gotując… najlepiej dla innych. Fanka gorącego lata, truskawek i wielu odcieni czarnego 😉 Prywatnie mama 9-latka, dzięki któremu każdy dzień to niezapomniane wyzwania i dużo radości.

Higienista stomatologiczny

Absolwent Niepublicznej Szkoły Biznesu w Rzeszowie na kierunku Higienista Stomatologiczny. Ukończył także Medyczne Studium Zawodowe uzyskując dyplom Ratownika Medycznego oraz Wyższą Szkołę Edukacji zdrowotnej i nauk Społecznych na kierunku pedagogicznym.

Ma już kilkunastoletnie doświadczenie pracy w gabinecie stomatologicznym z dziećmi oraz pacjentami dorosłymi. Uczestnik wielu kursów z zakresu profilaktyki stomatologicznej. Wciąż poszerza swoją wiedzę, aby w jak najlepszy sposób pomóc swoim pacjentom.

Jego pasją są góry wysokie i wspinaczka sportowa. Od kilku lat startuje w maratonach oraz zawodach triathlonowych. Prywatnie tato Kalinki.

Właściciel

Absolwent Białostockiego Uniwersytetu Medycznego. Specjalizuje się w zakresie implantologii , chirurgii stomatologicznej i stomatologii estetycznej. Doskonali swoje umiejętności uczestnicząc w licznych kursach dotyczących jego zainteresowań oraz w dziedzinie chirurgii pracując na Oddziale Chirurgii Szczękowo-Twarzowej i Stomatologicznej WSS w Rzeszowie. Nieustannie stawia na rozwój swoich umiejętności. Jest członkiem Polskiego Stowarzyszenia Implantologicznego, International Congres of Oral Implantology oraz DGOI (Niemieckiego Stowarzyszenia Implantologicznego). Niezwykły pasjonat swojej pracy.

Lekarz stomatolog

Absolwentka Uniwersytetu Medycznego w Łodzi, ukończyła staż podyplomowy w Wojewódzkim Zespole Specjalistycznym w Rzeszowie. 

W praktyce lekarskiej stawia na rozwój i pogłębianie wiedzy. Wykazuje szczególne zainteresowanie stomatologią zachowawczą, endodoncją oraz stomatologią dziecięcą.  Jest otwarta, komunikatywna, a komfort oraz satysfakcję pacjentów stawia zawsze na pierwszym miejscu.

W wolnych chwilach najchętniej spędza czas z najbliższymi. Pasjonuje się podróżami i gotowaniem, z powodzeniem prowadzi kulinarne konto na Instagramie. Miłośniczka psów. :) 

Asysta stomatologiczna

Jest absolwentką szkoły policealnej w Rzeszowie o profilu higienistki stomatologicznej. W pracy na pierwszym miejscu stawia na miłą i przyjazną atmosferę oraz dobro pacjenta. Wolne chwile najchętniej spędza na świeżym powietrzu lub czytając książki.

Rejestracja

Chęć rozmowy z innymi i przebywania między ludźmi przyczyniła się do wyboru pracy na stanowisku rejestratorki medycznej. Swój zawód wykonuje z wielką przyjemnością, najlepiej jak potrafi. 

Uważne słuchanie, skuteczne działanie i empatia to tylko kilka z cech charakteru które posiada. 

Wolny czas lubi poświęcać aktywności fizycznej przede wszystkim pływaniu oraz na czytaniu książek, które rozwijają, zwiększają zasób słownictwa i zmieniają sposób myślenia.

Asysta stomatologiczna

Absolwentka medycznej szkoły policealnej w Rzeszowie na kierunku Asystentka Stomatologiczna. W pracy ceni sobie zgrany zespół i dobro pacjenta, a także możliwość ciągłego rozwoju i poszerzania swojej wiedzy. Dużo przyjemności sprawia jej asystowanie przy zabiegach z dziedziny chirurgii. Swoją pracę wykonuję z wielkim zainteresowaniem i zaangażowaniem. W każdą wolną chwilę lubi oglądać filmy kryminalne oraz spędzać czas z rodziną i przyjaciółmi.

Asysta stomatologiczna

Absolwentka medycznej szkoły policealnej w Rzeszowie na kierunku asystentka stomatologiczna. Swoją pracę wykonuje z dużym zaangażowaniem. W pracy ceni sobie zgrany zespół, dobro pacjentów oraz możliwość ciągłego rozwoju.

Rejtana 20a

Rzeszów, 35-310
rejestracja@stomatologiamakara.pl

Umów wizytę

+48 17 2306470
+48 888 668 546

Godziny otwarcia

Pon - Pt 8:00-20:00

E-rejestracja

Umów wizytę online