The Team

Asysta stomatologiczna

Ukończyła medyczną szkołe policealną w Rzeszowie na kierunku asystentka stomatologiczna. Asystuje przy zabiegach chirurgicznych, implantologicznych i protetycznych. Najbardziej w swojej pracy lubi wyzwania z zakresu chirurgii. Czas wolny spędza na różnego rodzaju aktywnościach fizycznych, a także na pogłębianiu wiedzy z zakresu dietetyki, która również jak stomatologia jest jej pasja. Kocha zwierzęta i podróże. Praca na stanowisku asystentki stomatologicznej daje jej dużo radości i satysfakcji.

Higienista stomatologiczny
Właściciel

Absolwent Białostockiego Uniwersytetu Medycznego. Specjalizuje się w zakresie implantologii , chirurgii stomatologicznej i stomatologii estetycznej. Doskonali swoje umiejętności uczestnicząc w licznych kursach dotyczących jego zainteresowań oraz w dziedzinie chirurgii pracując na Oddziale Chirurgii Szczękowo-Twarzowej i Stomatologicznej WSS w Rzeszowie. Nieustannie stawia na rozwój swoich umiejętności. Jest członkiem Polskiego Stowarzyszenia Implantologicznego, International Congres of Oral Implantology oraz DGOI (Niemieckiego Stowarzyszenia Implantologicznego). Niezwykły pasjonat swojej pracy.

Lekarz stomatolog

Pacjentami opiekuję się w taki sposób, w jaki sama chciałabym być przyjęta - z szacunkiem, empatią i w przyjaznej atmosferze. W moich rękach mogą poczuć się bezpiecznie.

W trakcie leczenia wykazuję się dbałością o komfort pacjenta, starannością pracy oraz ogromną delikatnością wykonywanych procedur.

Mam za sobą wiele kursów oraz wielu uśmiechniętych wyleczonych pacjentów na koncie.

Obecnie specjalizuję się w leczeniu zachowawczym.

Lekarz stomatolog

Absolwentka Uniwersytetu Medycznego w Łodzi, ukończyła staż podyplomowy w Wojewódzkim Zespole Specjalistycznym w Rzeszowie. 

W praktyce lekarskiej stawia na rozwój i pogłębianie wiedzy. Wykazuje szczególne zainteresowanie stomatologią zachowawczą, endodoncją oraz stomatologią dziecięcą.  Jest otwarta, komunikatywna, a komfort oraz satysfakcję pacjentów stawia zawsze na pierwszym miejscu.

W wolnych chwilach najchętniej spędza czas z najbliższymi. Pasjonuje się podróżami i gotowaniem, z powodzeniem prowadzi kulinarne konto na Instagramie. Miłośniczka psów. :) 

Asysta stomatologiczna

Absolwentka medycznej szkoły policealnej w Jaśle na kierunku higienistka stomatologiczna. Jest osobą towarzyską i otwartą na ludzi, dużą przyjemność sprawia jej praca z najmłodszymi pacjentami. Swój zawód wykonuje z dużym zaangażowaniem i satysfakcją. Jej pasją jest jazda na motocyklu sportowym oraz pitbike.

Asysta stomatologiczna

Absolwentka medycznej szkoły policealnej w Rzeszowie na kierunku asystentka stomatologiczna.

W pracy ceni sobie wspólne zgranie z lekarzem oraz dobro pacjentów. Asystowanie przy zabiegach endodoncyjnych oraz ortodoncyjnych sprawia jej satysfakcję.

Po pracy lubi spędzać czas na czytaniu książek z gatunku proza psychologiczna i kryminał oraz jeździe na rolkach.

Asysta stomatologiczna

Absolwentka medycznej szkoły policealnej w Rzeszowie na kierunku Asystentka Stomatologiczna. W pracy ceni sobie zgrany zespół i dobro pacjenta, a także możliwość ciągłego rozwoju i poszerzania swojej wiedzy. Dużo przyjemności sprawia jej asystowanie przy zabiegach z dziedziny chirurgii. Swoją pracę wykonuję z wielkim zainteresowaniem i zaangażowaniem. W każdą wolną chwilę lubi oglądać filmy kryminalne oraz spędzać czas z rodziną i przyjaciółmi.

Rejestracja

Absolwentka szkoły zawodowej na kierunku rejestratorka medyczna. W życiu wychodzi z założenia by traktować innych ludzi tak jak sama chciałaby być traktowana. Kontakt z innymi jest dla niej przyjemnością, lubi pomagać- poza pracą jest również wolontariuszką. Wolny czas poświęca na rozwój osobisty i swoje pasje- trenuje Brazylisjkie Jiu-Jitsu, kocha muzykę, grę na gitarze, literaturę psychologiczną oraz gotowanie. Docenia każdy dzień życia, co jak sama mówi- sprawia, że jest szczęśliwa i chętnie dzieli się tym szczęściem z innymi.

Asysta stomatologiczna

Absolwentka medycznej szkoły policealnej w Rzeszowie na kierunku asystentka stomatologiczna. Swoją pracę wykonuje z dużym zaangażowaniem. W pracy ceni sobie zgrany zespół, dobro pacjentów oraz możliwość ciągłego rozwoju.

Rejtana 20a

Rzeszów, 35-310
rejestracja@stomatologiamakara.pl

Umów wizytę

+48 17 2306470
+48 888 668 546

Godziny otwarcia

Pon - Pt 8:00-20:00

E-rejestracja

Umów wizytę online