Opinie

Lek. Stom. Piotr Haberko- Super, naprawdę godny polecenia

Lek. Stom. Karolina Stańczuk-Ryś- Pani Doktor bardzo empatyczna ze wspaniałym podejściem do małego pacjenta i... słuchająca rodziców 😉 Bardzo dziękujemy Pani Doktor!

Szczera odpowiedź na pytania to bardzo dobra cecha. Super, że lekarz wita się po imieniu, to buduje taką fajną, ludzką relację

Jestem trudną pacjentką ze względu na doświadczenia dentystyczne za dziecka. Panicznie boję się wizyt. Natomiast Pani Dr Karolina jest niezwykle wyrozumiała i cierpliwa. Buduje poczucie bezpieczeństwa u pacjenta, przez to mniej obawiam się kolejnych wizyt, co dla mnie jest bardzo ważne bo mogę się skupić na obowiązkach codziennych, a nie wyczekiwać w strachu następnego spotkania

Lek. Stom. Ewa Puchalska- Jestem bardzo zadowolona. Pani doktor wydaje się być bardzo kompetentna. W dodatku naprawdę starała się pomóc i podpowiedziała kilka rozwiązań.
Z całą pewnością polecam Panią doktor Ewę moim znajomym. 🙂 Dziękuję.

Fantastyczne, profesjonalne podejście do pacjenta. Bardzo pozytywny odbiór, wysoka jakość usług, profesjonalne i pozytywne podejście do pacjenta. Fantastyczny gabinet.

Lek. Stom. Sebastian Płotkowski- Podejście lekarza do pacjenta jest bardzo profesjonale, w związku z tym chętnie będę kontynuować leczenie.

Lek. Stom. Aleksander Makara- Niezwykle przyjazny i miły! Wprowadza relaksująca atmosferę, dzięki której pacjent nie jest zakłopotany leżąc z otwartymi ustami.

3 latek chcący wrócić do Pani Dentystki- to mówi samo a siebie ☺

Życzę sobie i wszystkim, aby każdy lekarz miał tak pozytywne i przyjazne nastawienie do pacjenta jak Pan dr Makara. Niezwykle życzliwy i rzeczowy i bardzo, ale to bardzo delikatny. Gabinet, jak i poczekalnia zrobiły na mnie ogromne wrażenie pod względem wyposażenia, czystości i komfortu.

Lek. Stom. Sebastian Płotkowski- Bardzo miły i sympatyczny, pomocny lekarz

Jestem bardzo miło zaskoczona ze maja państwo możliwość "leczenia w ratach" dzięki temu niemal ze natychmiast zdecydowałam się na dość droga poprawę estetyki zębów. Myślałam o niej dłuższy czas hamowała mnie jednak wysoka cena. Na pewno skorzystam z Państwa usług i polecę znajomym wspominając o tej dogodności.

Uwagi - tylko pozytywne. Pan dr Płotkowski okazał się póki co trafnym wyborem stomatologa dla naszego dziecka. Wielkie podziękowania dla Pana doktora za cierpliwość jaką okazał naszemu urwisowi, mimo że kilka razy został pogryziony w palec. Podziękowania również dla Pani Ewelinki, która ma przydatne podejście do dzieci. Jeśli komuś miałabym polecić ten zespół do leczenia ząbków dzieciom - to właśnie w tym składzie szczerze polecam! Do zobaczenia na kolejnej ustalonej z nami wizycie po Świętach. Z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia życzymy radosnych dni, sukcesów na tle zawodowym i jeszcze więcej zadowolonych pacjentów. Pozdrawiamy

Bardzo mila obsługa jak i sami dentyści... Ogólnie bardzo dobre wrażenie... Mimo iż nie kwapię się do dentysty teraz z pewnością będę częściej chodził☺ pozdrawiam!!!!

Aleksander and his team were very professional and met my needs to the highest possible standards

Bardzo przyjemnie przebiegła wizyta

Profesjonalnie, szybko i bezboleśnie wykonany zabieg, pełne wyjaśnienie wszelkich wątpliwości oraz udzielenie informacji odnośnie zabiegu i zaleceń pozabiegowych. Ponadto wygodne dostosowanie terminów wizyt oraz kontakt po zabiegu z zapytaniem o samopoczucie. Rewelacyjna opieka

Lek Stom. Aleksander Makara- Niezwykle skrupulatny. Zdaje się być perfekcjonistą w swojej pracy. Będąc pacjentem wielu przychodni w Polsce stwierdzam bez wątpienia, że Państwa gabinet spełnia najwyższe standardy i jest zdecydowanie najbardziej przyjaznym miejscem z bardzo profesjonalną obsługą.

Lek. Stom. Aleksander Makara- Bardzo rzetelny, konkretny i uprzejmy lekarz. Wizyta odbyła się w miłej atmosferze, zostałem trafnie oraz bardzo szybko zdiagnozowany jak również otrzymałem dokładne koordynaty na temat kolejnych etapów leczenia.

Jestem bardzo zadowolona i dziecku też się bardzo podobało.

Przesympatycznie, profesjonalny i perfekcyjny zespół.

Super podejście do klienta (dziecka), pacjent bardzo zadowolony!

Wszystko w porządku i z pewnością polecę gabinet znajomym.

Lek. Stom. Aleksander Makara- Bardzo miły , sympatyczny i konkretny lekarz. Bardzo wszystkim polecam.

Same pozytywne odczucia 🙂 Żadnych uwag, jestem bardzo zadowolona.

jest perfecto 😉

Lek. Stom. Katarzyna Łuszczki- Pani Doktor była bardzo profesionalna, a jednocześnie bardzo sympatyczna i rzeczowo odpowiedziała na moje pytania. Na pewno polecę Ja znajomym.

Lek. Stom. Aleksander Makara- Panie doktorze dziękuje za wysłuchanie, trafną diagnozę i poradę.

jest ekstra, nie mam uwag.

Pan Aleksander Makara bardzo zmienił moje nastawienie do wizyt stomatologicznych i leczenia , od dłuższego czasu unikałam wizyt po przykrych wcześniejszych doświadczeniach , obecnie jestem bardzo zadowolona z obsługi lekarskiej i będę nadal korzystać z Państwa usług. Polecając je innym.

Rejtana 20a

Rzeszów, 35-310

Umów wizytę

+48 172306470

Godziny otwarcia

Pon - Pt 9:00-20:00
Sb 9:00-14:00